DOPORUČUJEME:   Trička, mikiny, polokošile, vesty aj. - AROSHOP.EU |nejlepší ceny, dopravné od 75,- s možností osobního vyzvednutí na více jak 5000 místech ČR+ostatní státy 16 let v provozuSponzorované odkazy

Oblečení pro volný čas, sport i reklamu
Česká republika
Obchod se značkovým oblečením za rozumné ceny, trička od 39,- mikiny s kapucí od 245,-, nejlevnější softshellové bundy, sportovní komplety, kalhoty, čepice, šály, froté program, žboží je vhodným dárkem, možnost potisku již od 1 ks, množstevní slevy.
http://www.aroshop.eu

Reklama od návrhu po realizaci
Česká republika
Reklamní práce všeho druhu s 15 ti letou praxí v oboru se specializací na potisk oděvů, samolepky, transparenty, speciální fólie, reklamní desky, dárkové předměty, vizitky, letáky, digitální tisk, laminování do A3 aj. dle požadavků...
http://www.z99.cz

Originální Trička v Dárkovém Balení - Xavier.cz
Česká republika
Jedinečná trička s potiskem, která jinde nenajdete...
http://www.xavier.cz
UŽITEČNÉ ODKAZY

  • NAKUPY V ZAHRANIČÍ V dnešní době, kdy je velmi příznivý kurz dolaru i €ura se stále častěji vyplatí nakupovat v zahraničí. Doporučujeme amazon.com nebo ebay.com díky službě shipito.cz si můžete nechat zboží poměrně levně nechat dovézt. Mnohé internetové obchody v USA neumožňují poslat zboží na adresu mimo USA. Služba  Shipito.cz tento problém řeší. Zboží je dodáno na adresu v USA, odkud je hromadně za příznivou cenu dovezeno do ČR, vše naleznete na uvedených stránkách. Zasílát si můžete nechat za příznivou cenu např. i  časopisy. Stejné služby nabízí i zasilkovasluzba.com zde si mimo jiné můžete nechat všechny Vaše nákupy shromáždit a odeslat najednou. Nabízejí samozřejmě i poradenství a zprostředkování nákupů a mnoho dalších zajímavých informací.
  • HISTORIE VOZIDEL Po zadání identifikačního čísla VIN automobilu systém Autotracer na adrese www.autotracer.cz nebo www.zkontrolujsiauto.czuživateli zobrazí informace o měsíci a roku výroby vozidla, umístění identifikátorů vozu, technická data, zda je auto vedeno jako odcizené, či zda není v majetku některé z leasingových firem. Vedle toho zobrazí historii stavu počtu ujetých kilometrů podle servisních kontrol. Kupon na prověření jednoho vozidla stojí 499 korun.
 

 


domů  provozovatel  ceník reklamy  partneři  mapa webu 
Provozovatel neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou pod jednotlivými odkazy.

(c)PC-MarKo & freda 2009-2018