DOPORUČUJEME:   Trička, mikiny, polokošile, vesty aj. - AROSHOP.EU |nejlepší ceny, dopravné od 75,- s možností osobního vyzvednutí na více jak 5000 místech ČR+ostatní státy 16 let v provozuSponzorované odkazy

Reklama od návrhu po realizaci
Česká republika
Reklamní práce všeho druhu s 15 ti letou praxí v oboru se specializací na potisk oděvů, samolepky, transparenty, speciální fólie, reklamní desky, dárkové předměty, vizitky, letáky, digitální tisk, laminování do A3 aj. dle požadavků...
http://www.z99.cz

Oblečení pro volný čas, sport i reklamu
Česká republika
Obchod se značkovým oblečením za rozumné ceny, trička od 39,- mikiny s kapucí od 245,-, nejlevnější softshellové bundy, sportovní komplety, kalhoty, čepice, šály, froté program, žboží je vhodným dárkem, možnost potisku již od 1 ks, množstevní slevy.
http://www.aroshop.eu

Originální Trička v Dárkovém Balení - Xavier.cz
Česká republika
Jedinečná trička s potiskem, která jinde nenajdete...
http://www.xavier.cz
Na co si dát pozor při nákupech na internetu ?

Internetových obchodů existují jen na českém internetu tisíce. Zákazníkovi ušetří čas, mnohdy i peníze. Vyplatí se ale být opatrný.

Pozor na anonymní prodejce, každý solidní e-shop má přidělené IČ a je tudíž řádně provozován podnikatelem s oprávněním, dle IČ nebo DIČ lze provozovatele ověřit v mnoha registrech, použít můžete

V žádném  případě nenakupujte v obchodě, kde jediným kontaktem je e-mail, měla by tam být i adresa obchodu a další kontakty např. telefon, pokud jich má obchod více a jsou např. přiřazeny jednotlivým obchodníkům svědčí to jen o Vašem dobrém výběru.

Pamatujte na to, že máte právo na Odstoupení od smlouvy: Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.) ve znění novel, právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Tuto skutečnost mnoho obchodů na svých stránkách neuvádí.

Zadejte název obchodu do některého vyhledávače a podívejte se např. na jeho četnost ve výsledcích, přečtěte si eventuelně nějaké recenze ostatních zákazníků, použít můžete i specializované katalogy, kde tyto informace naleznete např. HEUREKA aj.

Zjistěte, zdali obchodník uvádí nákupní řád, obchodní a reklamační podmínky, ze zákona je tak povinen.

Další informace můžete nalézt např. na Asociaci pro elektronickou komerci (APEK) je to sdružením firem, podnikatelů a odborníků v oboru elektronického obchodu.

V případě problémů se můžete obratit i na Českou obchodní inspekci, kde naleznete zajímavé informace, rady a odkazy.

 

 


 

 


domů  provozovatel  ceník reklamy  partneři  mapa webu 
Provozovatel neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou pod jednotlivými odkazy.

(c)PC-MarKo & freda 2009-2018